<br><br>Elveszett évek,elveszett álmok,<br>elmúlt.Hiába keresed.<br>s ha visszamész a régi múltba,<br>csak önmagadat temeted.<br><br>Felejtsd el azt ami rég volt,<br>felejtsd el azt ami fáj,<br> s menj tovább azon az úton,<br>hol nyílik még virág.<br><br>
<br><br>Hűvös alkonyatkor téged vártalak,<br>szürke félhomályban láttam arcodat.<br>Zúgó őszi szélben hallom hangodat,<br>míg elsöpri szél,és semmim sem marad.<br><br>Szemed színére csak úgy emlékszem már,<br>mint az őszi ég,mely ködbe hajlik át.<br>Hangod se hallom,csak ha zúg a szél,<br>suttogó morajként emlékemben él.<br><br>Hívlak, s te nem felelsz,régen messze jársz,<br>por lepte be már a lábaid nyomát.<br>Eredj csak messzire!Nem várok tovább!<br>hajszold az álmaid!Menj csak,menj tovább.<br><br>
<br>Gondolsz e rám ezen az estén<br>s szent karácsony hajnalán?<br>gondolsz e rám e téli éjjel<br>mely ködöt,zúzmarát szitál.<br><br>Gondolsz e rám,vagy elfeledted<br> réges-rég az arcomat,<br>hisz forró nyárból télbe fordult,<br>s köd takarja arcomat.<br><br>Szívem belepte már a dér<br>arcomra hó szitál,<br>nem melegít a kályha sem,<br>hisz alig van parázs.<br><br>Gondolsz e rám most?Merre vagy?<br>Csalóka délibáb!<br>Maradt e még a lelkedben<br>szunnyadó parázs?<br><br>
<br>Csak azt ígérd mit adni tudsz<br>ne kincset,csillagot,<br>ma itt vagy még,de kitudja<br>mit hoz a holnapod.<br><br>Csak most szeress,csak most akarj,<br>míg én is adhatok,<br>de ne mondd azt hogy nincs remény,<br>míg melletted vagyok.<br><br>Csak akkor kérd hogy ott legyek<br>ha úgy is gondolod,<br>ha szemedben ott a régi tűz,<br>mint fénylő csillagok.<br><br>Csak úgy akarj mint senki mást,<br>s én ott leszek veled,<br>s szívem minden dobbanását <br>meghagyom neked.<br><br>Csak addig kérd hogy maradjak<br>míg boldog vagy velem,<br>míg benned ég a szenvedély,<br>és tombol szüntelen.<br><br>S én tárt karokkal várlak majd<br>bárhol is vagyok,<br>hisz otthagytam a szívemből <br>már rég egy darabot..
<br>Ne higgy annak ki azt ígéri<br>örökké csak téged szeret,<br>csak annak higgy,ki ölelésedbe,<br>csókjaidba beleremeg.<br><br>Ne higgy annak,ki ígér néked<br>napot,holdat,és csillagot,<br>csak annak higgy, ki azt suttogja<br>nélküled semmi sem vagyok.<br><br>Ne higgy annak, ki magához láncol<br>szeretet címén ostobán,<br>csak annak higgy , ki téged akar,<br>s helyetted nem kell senki más.<br><br>Ne higgy annak,ki büszkeségből<br>magához láncol,fogva tart,<br>csak annak higgy, ki ölelésével,<br>forró csókjával felkavar.<br><br>S ne higgy annak, ki lemond rólad<br>küzdelem nélkül,ostobán,<br>csak annak higgy, ki harcol érted,<br>s nem engedi hogy félre állj.<br><br>Csak annak higgy, ki átölel némán,<br>vágytól remegve csendesen,<br>most szeress!Holnap már késő!<br>hisz nem tart örökké semmi sem!<br><br>

Értékelés 

