Szófelhő » B » 903. oldal
Idő    Értékelés
Tiszteletre mélto eme farkaskutya hös tette,<br>Holott a falu amit megmentett megvetette,<br>Számkivetett volt Nome falvában fajtája miatt,<br>Ám mindenki talál igaz barátokat.<br><br>Legendás nevéhez legendás höstette párosul,<br>Hogy mit tett arrol irhatnék számtalanul,<br>Ö élete kockáztatásával sok beteg kisgyerek életét mentette meg,<br>S ezért szobra elött mindenki tiszteleg. <br><br>Háromszáz mértföldes uttal ö életét kockáztatta,<br>Hogy ö mire vállakzott nagyon is tudta,<br>Szivemben él még ma is elmléke,<br>ezért készült eme kis versike.<br><br><br><br>
Beküldő: Wolf - - Dj Balto ala black magic
Olvasták: 3177
<br><br><br><br>Anikó!<br>Melletted lenni,nekem olyan jó,<br>úgy érzem szerelmem,te vagy a nagy Ó.<br>Boldog vagyok édes hogyha veled lehetek,<br>s alig várom,hogy foghassam kezedet.<br>Vidám vagyok veled és kisüt a nap az égen,<br>bánat,szomorúság könnye,sose érjen!<br>Úgy szeretlek hogy senkinek sem adnálak oda,<br>számíthatsz rám bármiben,és nem hagylak el soha!<br>Remélem tudod hogy mindenben értelek,<br>sokan bántanak téged,de hidd el megvédelek.<br>Ha bármi baj érne,én egyetlen kincsem,<br>füledbe súgom akkor : hogy semmi baj sincsen.<br>Te vagy az a nő akire mindig is vártam,<br>a szemednél szemeidnél szebbett,én még sose láttam.<br>Ha felnézel az égre,válassz egy csillagot,<br>én lehozom azt neked,ha ez az óhajod.<br>Tudom hogy félsz hogy nem felelsz meg nekem,<br>de veled fogom leélni az egész életem.<br>Kicsim!<br>Az ismeretlentől félni nem nagyon szabad,<br>mert olyan pasit találtál,ki melletted is marad.<br>Ha valami baj ér,gond vagy pedig bánat,<br>én ott leszek melletted s karjaimba zárlak.<br>Látom a szépet,a jót mi szerelmünkből fakad, <br>s ami sok-sok év után is ugyanilyen marad.<br>Tudom hogy rám te is nagyon vigyázól,<br>ezt olvasva gondolj rám mert borzasztóan hiányzol!<br><br><br>
Beküldő: mikecracker
Olvasták: 1835
Ma kiszakad a szívemből egy újabb darab,<br>megint eltelt egy év, de az emléke velem marad.<br>Megannyi értékes perc, és tétova gondolat,<br>sok csodás emlék, és persze szomorú pillanat.<br>De hát a végén úgyis csak a jóra emlékszik az ember,<br>segíts hát azon, aki fél, aki még adni nem mer.<br><br>Maradj meg jónak<br>törtetőn mosolygónak.<br>Ha örülsz, tűnj mohónak,<br>ékeskedjél minden bóknak.<br>De légy kegyese az igaz szónak!<br>Mert az élet egy szeszélyes csónak<br>mely a végén úgyis partot ér.<br><br>Vigyázz rá, őrizd, vidd tovább az álmod,<br>amire szükséged lesz azt útközben úgyis megtalálod.<br><br>Legyen ez neked a legszebb december,<br>melynek utolsó perce boldogan elragad,<br>remélem ez a Vers szívedben örökre megmarad.<br><br>Kívánom, hogy jövőre a boldogságtól csillogjon a szemed,<br>Boldog új évet kívánok Neked!<br>
Beküldő: Boda János
Olvasták: 3352
<br><br>Tegnap még tehozzád küldtem<br>szívemnek minden moraját,<br>tegnap még te tőled vártam<br>lelkemnek minden vigaszát.<br><br>Tegnap még te reád szórtam <br>arcomnak minden mosolyát,<br>tegnap még magamon éreztem<br>bőrödnek bársony illatát.<br><br>Mára már elborult minden.<br>Nem akarlak már látni sem!<br>Ne szeress!Holnap már késő!<br>Nem tart már vissza semmi sem.<br><br>
Beküldő: Meggyesi Éva
Olvasták: 1595
<br><br>Ne kísérts engem ne várj semmit,<br>nem ígérem hogy jó leszek,<br>lassanként én is eltűnök messze,<br>mint a dér csípett hulló levelek..<br><br>Ne kísérts engem,ne törj össze!<br>Nem számít néked semmi sem!<br>a te szíved megfagyott jégcsap<br>s nem nézed másé vérzik e.<br><br>Ne kísérts engem,ne gyújts lángot,<br>ha eloltani majd nem tudod!<br>Ne kísérts ! Kopogtass máshol!<br>Lelkem már úgy is rég halott.<br>
Beküldő: Meggyesi Éva
Olvasták: 1542