Szófelhő » B » 896. oldal
Idő    Értékelés
<br>Nem szégyen az ha sírni látnak,<br>csak azt jelzi érzel!Van szíved!<br>Nem szégyen az ha hull a könnyed,<br>nem ítélhet meg senki sem.<br><br>Sírj csak ha megtört a szíved!<br>Sírd csak ki minden könnyedet!<br>Most te sírsz ,s holnap tán más is!<br>Ne szégyelld hát a könnyeket!<br><br>Ma sírsz még,de talán a könnyek<br>tisztára mossák arcodat,<br>s mint napsütés tavaszi szélben,<br>holnapra virágot fakaszt!<br><br><br>
Beküldő: Meggyesi Éva
Olvasták: 3197
<br><br>Ne ígérj nekem boldogságot,<br>ne ígérj kincset,csillagot,<br>csak azt ígérd,mit meg tudsz adni,<br>amíg még melletted vagyok.<br><br>Ne ígérd nekem hogy örökké!<br>Nem tart örökké semmi sem!<br>Csak most szeress!Ölelj át némán.<br>Most oltsd el lángoló tüzem!<br><br>Én most akarlak!Ahogy a szikra<br>szítja a lángoló tüzet!<br>Most szeress!Holnap már késő!<br>S ki tudja holnapig mi lesz!<br><br>
Beküldő: Meggyesi Éva
Olvasták: 3771
<br><br>Ahogy ég és föld összeolvad,<br>ahogy összeér árnyék és a fény,<br>ahogy a tűz is lángra lobban<br>perzselő tűzzel,úgy szeretlek én.<br><br>Ahogy a hold az esti szellőt<br>szobámba lágyan hinti be,<br>ezüstös fénnyel átragyogva,<br>amíg vállamon megpihen.<br><br>ahogy a hold az édes álmot<br>szememre lágyan hinti le,<br>én úgy szeretlek szelíden,némán,<br>s bárhogy volt,melletted leszek.<br><br> <br><br>
Beküldő: Meggyesi Éva
Olvasták: 4619
<br><br>Te voltál mindig ,minden álmom,<br>te voltál minden vigaszom,<br>te voltál minden reménységem<br>borongós,hűvös alkonyon.<br><br>Hány éjjel sírtam már miattad <br>párnámon könnyek záporát,<br>s e könnyeken keresztül láttam<br>arcodnak édes mosolyát.<br><br>Hány éjjel?Nem tudom követni!<br>Hány nappal?nem számít nekem!<br>Csak egyet tudok.Szívem mélyén<br>nem számít,bárhogy is legyen.<br><br> <br>
Beküldő: Meggyesi Éva
Olvasták: 1380
<br>Ne hagyj itt egyedül kérlek<br>!Ölelj át,vigyázz reám!<br>Ne hagyd hogy egyedül maradjak,<br>borongós,hűvös éjszakán.<br><br>Ne hagyj itt egyedül kérlek!<br>Nélküled fázom,reszketek!<br>Ölelj magadhoz lágyan,<br>melegítsd fel a testemet!<br><br>Ne hagyj itt egyedül kérlek!<br>Nélküled fázom,megfagyok!<br>Nem melegít fel semmi,<br>borongós,hűvös alkonyon.<br><br>Ne hagyj itt egyedül kérlek!<br>Nélküled félek elveszek.<br>Ne szólj,csak ölelj át némán,<br>s testeddel védd a testemet.<br><br>Ne hagyj itt egyedül kérlek!<br>Hisz nekem te vagy mindenem!<br>Miattad lágyak az esték,<br>nélküled szorongva ébredek.<br><br>Ne hagyj itt egyedül kérlek!<br>Nekem csak te vagy mindenem!<br>Ha elmész nem marad semmim!<br>Nekem már te vagy a végzetem!<br><br>
Beküldő: Meggyesi Éva
Olvasták: 3758