Szófelhő » B » 853. oldal
Idő    Értékelés
Nem várlak többé<br><br>és többé nem kereslek<br><br>nekem már ami voltál<br><br>azt nem jelented ,nekem már<br><br>semmit sem jelentesz<br><br>Hosszú ideig vártalak<br><br>téged, koslattam utánad<br><br>mint magányos farkasok<br><br>az éjszakában s vágyakoztam<br><br>hogy szoknyádat levessed<br><br>de eltört a varázslat ,<br><br>s bár őrzöm még a csodádat ,<br><br>a lábod ívét, a csípőd hajlatát,szádat<br><br>többé nem kereslek<br><br>hiába zuhog az igézet<br><br>vannak még<br><br>akik szeretni szeretnének !<br><br>most eltört a varázslat<br><br>zárd hát magadra az éjszakádat<br><br>vagy kóborolj máshoz<br><br>Én: én vagyok, neked már csak<br><br>nagyság, magasság és mélység<br><br>neked már csak idegenség<br><br>s többé nem várlak<br><br>nem várom már a csodákat<br><br>virágaimat rád tékozoltam<br><br>arcomat már-csak patakok<br><br>mossák, mosolyom már-csak<br><br>megfáradt sikoltás<br><br>de nem bánom ! Ami volt, volt<br><br>ami nem, nem !<br><br>Élj boldogan!
Beküldő: Sze.Vili
Olvasták: 4027
Az életem, szerelmem, mit se érne nélküled.Az a sok szép ajándék, szeretet, amivel elvarázsolsz engemet, anyira jo érezni, hogy van aki ennyire tud szeretni, mint te, és olyan csod?latos, látni a mosolyod, hogy boldog vagy velem, és kimondod hogy szeretsz. Nálad szebb ajándék nem létezik, te vagy aki?rt mindent megtennék.Szeretem a szemed csillogását, a mosolyod édes harmat?t, szeretem a csokod, hiszen igaz szivel csokolsz, az ölelésed, mert ugy ölelsz, mint mást sohasem, tiszta szivel, szeretettel. Arra vágyok életem, hogy néz rám, fog meg a kezem, szoritsd meg bátran míg lehunyom a szemem. A csokod, huu... Soha nem menj el, mert az első csokod még most is éget. és ezt mindig szeretném érezni, szeretnélek ölelni, csokolni, és mindörökké szeretni. Szerelmem, én mindig veled leszek, örökk? fogom a kezed, nem engedem el, bármi legyen. Bennem mindig megbizhatsz, rám is támaszkodhatsz. Ott leszek mindig, és átölelve foglak mindentől megvédeni, a rossz gondolatokat elhesegetem majd, szép szavaimmal, kedves mosolyommal, édes csokjaimmal. Tudom hogy együtt mindenre képesek leszünk, mert mindent meg teszünk hogy a lehető legjobb döntéseket tegyük. Kicsim, ugy hiányzol mint még soha, a tekinteted, mosolyod, és mindened ami mozgat. A bensőd, az az első amire felfigyeltem. látszot rajtad, hogy te kellesz, NEKEM, csak nekem. nem birnám nélküled, mindig veled leszek, egy örök életre elveszlek!!!
Beküldő: kelemen gergö
Olvasták: 4340
<br> <br><br> Jön a verőfényes karácsony,<br> Itt délen, nincsen zúzmara.<br> Ha mégis havas ünnepre vágyom<br> Lélekben, elmegyek haza.<br><br> Kicsi falum a Dráva partján,<br> Oda repülni volna jó.<br> Végigmenni a régi utcáná<br> Talpam alatt ropog a hó.<br><br> Felébredni a harangszóra<br> Fagyos, adventi hajnalon.,<br> Sietve rorátéra menni,<br> Nyomot hagyni a friss havon.<br><br> A templomajtó nyitva, tárva,<br> Kihallatszik az orgona,<br> S a Jézusváró régi ének:<br> Harmatozzatok... dallama.<br><br> Benn énekszó és gyertyaillat,<br> Oltár előtt térdel a pap.<br> Szívünk megtelik imádsággal,<br> Karácsonyváró áhitat..<br><br> Gyermekkori álomvilágból<br> Magamhoz térek hirtelen.<br> Eltünt a hó, s a gyertyaillat,<br> Csak az áhitat maradt velem.<br><br> Szívünkben várjuk a karácsonyt,<br> Mindegy, hogy otthon hol vagyok.<br> A betlehemi fényes csillag,<br> Mindenütt egyformán ragyog!.
Beküldő: Csók Ilona
Olvasták: 4202
<br> <br> Nyírfa illatú esték <br> Lépteid meglesték,<br> de csak mentél ,<br> nem törődtél senkivel <br><br> Fáztál,melegedtél, <br> s nem szóltál senkinek ,<br> hogy betakarjon !<br> <br> Ki űzött el a <br> paradicsomból ?<br> Miféle félelem ? <br><br><br> Bolond vagy .Árnyék ,<br> magadat hajtod ?<br> Jöjj közelébb ? <br> megcsókolom az <br> arcod !<br> s énekelj?.<br><br>
Beküldő: Sze.Vili
Olvasták: 1054
<br> <br>A bűnöm vagy <br>Dugdoslak magam elől is <br>Szűkölve takarlak <br>De lidérc vagy <br>Tört rácsaim mögül kilépsz <br>És újra akarlak <br>Tiltás, menekvés meg nem állít<br>Virrasztva érted dideregnek <br>Holdfény - karcolta éjszakáim <br>És kicserepesedett számon lüktet a láz <br>a hiányod<br>Szégyenemben <br>már felkiáltok <br>S percről percre <br>Magamat verve , sírva , siratva <br>és kéregetve várok <br>Kínlódva hívlak, kutatlak <br>A vágyam vagy, <br>Jaj eleven lidércem <br>Hiába űzlek, hiába takarlak. <br> <br>
Beküldő: Sze.Vili
Olvasták: 1323