Szeretlek ezerszer is kimondom,
mit szívem súg csak halld meg jó?
Milyen szépen szól ez csak a tied,
ez a muzsika lelkemből dalol neked.
Csak érted élek minden percben,
érted vagyok csakis a tiéd a szívem.
Éretted dobban minden pillanatban,
szeretlek, szeretlek minden szólamban.
Szeretlek ezerszer is kimondom,
mit szívem súg csak halld meg jó?
Milyen szépen szól ez csak a tied,
ez a muzsika lelkemből dalol neked.
mit szívem súg csak halld meg jó?
Milyen szépen szól ez csak a tied,
ez a muzsika lelkemből dalol neked.
Csak érted élek minden percben,
érted vagyok csakis a tiéd a szívem.
Éretted dobban minden pillanatban,
szeretlek, szeretlek minden szólamban.
Szeretlek ezerszer is kimondom,
mit szívem súg csak halld meg jó?
Milyen szépen szól ez csak a tied,
ez a muzsika lelkemből dalol neked.
Kedves lányom mivé lettél,
tudom, hogy már felnőtt lettél.
Hol van benned az anyai szeretet?
Valahol félúton lelkedböl, s szívedből kiveszett.
Fél éve már nem láttalak a szívem szakad,
csak a tik tokon, instagrammon látom a fotóidat.
Nem hiányzom? Nem szeretsz már?
Vagy elfelejtetted az Édesanyád?
Hol van belőled az Édesanyád iránti tisztelet?
Elég neked az, hogy felneveltelek?
Az nem érdekel, hogy fájdalmat okozol?
Széttöröd, s megsebzed a szívem, s a lelkembe tiporsz?
Nekem nagyon hiányzol és szeretlek téged,
ezt érdemlem én tényleg tőled?
Kést döfsz a szívembe, mely darabokra hullik,
az életem nélküled örökre eltűnik.
Mikor lesz már időd, hogy Édesanyád lássad,
amikor már késő mert elvisz a bánat?
Hol van belőled az anyai szeretet?
Elfelejtetted irántam a tiszteletet?
Csak látni szeretnélek és megölelni téged,
szeretném hallani, hogy Anya szeretlek téged.
Olyan nagy kérés ez, hogy láthassalak?
Átölelnéd, meg nyugtatnád az Édesanyádat?
Egyszer talán lesz majd rám időd,
csak vigyázz, hogy ne legyen késő.
Mert a sírból vissza nem lehet hozni engem,
utána már hiába sírsz utánam és értem.
tudom, hogy már felnőtt lettél.
Hol van benned az anyai szeretet?
Valahol félúton lelkedböl, s szívedből kiveszett.
Fél éve már nem láttalak a szívem szakad,
csak a tik tokon, instagrammon látom a fotóidat.
Nem hiányzom? Nem szeretsz már?
Vagy elfelejtetted az Édesanyád?
Hol van belőled az Édesanyád iránti tisztelet?
Elég neked az, hogy felneveltelek?
Az nem érdekel, hogy fájdalmat okozol?
Széttöröd, s megsebzed a szívem, s a lelkembe tiporsz?
Nekem nagyon hiányzol és szeretlek téged,
ezt érdemlem én tényleg tőled?
Kést döfsz a szívembe, mely darabokra hullik,
az életem nélküled örökre eltűnik.
Mikor lesz már időd, hogy Édesanyád lássad,
amikor már késő mert elvisz a bánat?
Hol van belőled az anyai szeretet?
Elfelejtetted irántam a tiszteletet?
Csak látni szeretnélek és megölelni téged,
szeretném hallani, hogy Anya szeretlek téged.
Olyan nagy kérés ez, hogy láthassalak?
Átölelnéd, meg nyugtatnád az Édesanyádat?
Egyszer talán lesz majd rám időd,
csak vigyázz, hogy ne legyen késő.
Mert a sírból vissza nem lehet hozni engem,
utána már hiába sírsz utánam és értem.
Szemeid nekem a csoda és a napfény,
te vagy nekem a nappal, s az éj.
Ajkad, ajkamnak és testemnek a mindenség,
elvarázsolt, s örökre a hatása alá kerültem én.
Érintésed bőrömnek, mint mennyország kapuja,
ha hozzám érsz a lelkemnek legszebb varázslata.
Lelkem, lelked gyógyítja te vagy a minden nékem,
szívem örökké szeret téged, amíg világ a világ élet.
te vagy nekem a nappal, s az éj.
Ajkad, ajkamnak és testemnek a mindenség,
elvarázsolt, s örökre a hatása alá kerültem én.
Érintésed bőrömnek, mint mennyország kapuja,
ha hozzám érsz a lelkemnek legszebb varázslata.
Lelkem, lelked gyógyítja te vagy a minden nékem,
szívem örökké szeret téged, amíg világ a világ élet.
Minden éjjel rémálmok gyötörnek engem,
otthon vagyok drága szüleimmel.
Kik már nem élnek mégsem engednek el,
feltámasztani már nem tudlak titeket.
Sírva ébredek minden reggel,
lelkem kínozzák a fájó emlékek.
Látom magamat családi körben a szülői házban,
szeretteim mellett nagy boldogságban.
Édesanyám mosolyogva ràm tekint
sok szeretettel,
Édesapám karjába kap s felemel.
Ölelő karjaiban sírva fakadva belé kapaszkodom,
s kiadom szívemből s lelkemből bús bánatom.
Szeretnék még egyszer,
családommal együtt lenni,
amit sajnos nem lehet, mert mind a ketten,
egymás mellett a sírba fekszenek.
otthon vagyok drága szüleimmel.
Kik már nem élnek mégsem engednek el,
feltámasztani már nem tudlak titeket.
Sírva ébredek minden reggel,
lelkem kínozzák a fájó emlékek.
Látom magamat családi körben a szülői házban,
szeretteim mellett nagy boldogságban.
Édesanyám mosolyogva ràm tekint
sok szeretettel,
Édesapám karjába kap s felemel.
Ölelő karjaiban sírva fakadva belé kapaszkodom,
s kiadom szívemből s lelkemből bús bánatom.
Szeretnék még egyszer,
családommal együtt lenni,
amit sajnos nem lehet, mert mind a ketten,
egymás mellett a sírba fekszenek.
Szerelem szerelem ezer rejtelem,
meleg kezem, kezedbe helyezem.
Szeretem szemedet epekedve,
kedvelj engem kedvesem szeretet teljesen.
Szeress engem, egyetlen szerelmem,
szerelmed elepedve hevesen szeretem.
Leszek veled egybe kelve,
veled tervezem epekedve sejtelmes lelkem.
Szerelmed lelkem eledele, lelkem kenyere,
eledel, mely testemben meg elevenedve,
lesz meg szentelve kedvesem.
Egyre szebb leszek melletted,
mert velem lehetsz kedvesem.
Szerelmedbe feledkezve
testem csendje felpezseg.
meleg kezem, kezedbe helyezem.
Szeretem szemedet epekedve,
kedvelj engem kedvesem szeretet teljesen.
Szeress engem, egyetlen szerelmem,
szerelmed elepedve hevesen szeretem.
Leszek veled egybe kelve,
veled tervezem epekedve sejtelmes lelkem.
Szerelmed lelkem eledele, lelkem kenyere,
eledel, mely testemben meg elevenedve,
lesz meg szentelve kedvesem.
Egyre szebb leszek melletted,
mert velem lehetsz kedvesem.
Szerelmedbe feledkezve
testem csendje felpezseg.

Értékelés 

