Szófelhő » Mag » 5. oldal
Idő    Értékelés
A szél ma este halkan sírt az ablakban,
üresség és reménytelenség van a falakban.
Mik egykor a menedéket adták,
most már komorság fut rajta át.

Az eget borús felhők lepik el,
ott vannak éjjel, nappal velem.
Az eső halkan kopog a lelkemen,
mert én is csak őt csak őt keresem.

A ragyogó nap is elmenekült,
már napokon keresztül eltűnt.
Elő sem bújik már mert fél,
inkább ő is vár egyre csak még.

A magány mellém ült, mint egy régi emlék,
magával visz, viharos szíve, szomorúan néz.
A villámok belé csapnak, fájdalmat,
sebet okoznak, s szívébe marnak.

A lámpának csillogó fénye el halványult,
eltűnt benne a fény és örökre kialudt.
Keresi, de nem leli önmagát semerre,
elveszett a remény és a hit benne.
Beküldő: Perczel Hajnalka
Olvasták: 16
Istenem, Istenem adj nekünk békét,
imádkozzál érettünk szegény Magyarokért.
Add, hogy a hazánk szabadon élhessen,
add, hogy a szeretet győzedelmeskedjen.

Imádkozzál Istenem értünk a hazánkért,
legyen ez az Ország, örökké csak a miénk.
Legyen szabadsága a népnek, hogy
gyermekeinknek legyen hol élnie a jövőben.

Legyen Magyarország a béke jelképe,
legyen szabadság, szeretet és otthona a népnek.
Istenem adj nekünk erőt, hogy ne adjuk fel,
mert ez az Ország csakis a népnek az élete.
Beküldő: Perczel Hajnalka
Olvasták: 33
Nézz a szemembe, s lásd benne magadat,
fogd két kezemet halld, hogy szívem dobban.
Érted üti minden ritmusát szerelemre éhezve,
csókjaidra vágyom egyetlen szerelmem.

Minden pillanatban csak Rád tudok gondolni,
szívem minden percében érted fog dobogni.
Szeretlek szerelmem mindennél jobban,
hiányzol nekem minden pillanatban.

Te vagy nekem a fény a sötétségben,
te vagy nekem a csillagom fent az égen.
Te vagy nekem éjjel a holdsugár,
te vagy nekem nappalom, s éjszakám.

Te vagy nekem hűs szellő a forró napsütésben,
Te vagy borongós időben a fény nekem.
Te vagy nekem az élet mi a világot jelenti,
Te vagy nekem minden amíg szívem nem szűnik meg dobogni.
Beküldő: Perczel Hajnalka
Olvasták: 25
De jó lenne újra gyermeknek lenni,
homokozóban pajtásokkal játszani.
Fogócskázni a parkban, fűben hemperegni,
virágokat szedni és a hajamba tűzni.

Mezítláb sárban dagonyázni,
illatos virágból koszorút fonni.
Bokrétába szednék sok-sok fajtát,
csokrot csinálnék belőle haza vinném hozzá.

Édesanyámnak adnám, ki repülne felém,
meg puszilnám édes arcát érezném ölelését.
Felkapna karjába mint édes gyermekét,
magához szorítana érezném érintését.

Újból gyermek lennék nyakába ugranék,
kicsi karjaimmal csimpaszkodnék belé.
Ölelő karjaiban szeretnék most lenni,
simogatását hajamon, arcomon érezni.
Beküldő: Perczel Hajnalka
Olvasták: 23
Van egy álmom csónakban evezünk a tengeren,
csak mi ketten szerelmem.
Fújja a szellő vörös hajamat, szerteszét kuszálja,
te meg kedvesem ki simítod lágyan orcámból a hajam.

Simogató kezedbe temetem orcámat,
érzem szerelmed, mikor magadhoz szorítasz.
Ajkad ajkamhoz ér, lágyan meg csókolsz,
mely olyan édes és finom,
mint a vatta cukor.

Ring a csónakunk a tenger vizén,
szerelmünk oly édes mint a lépes méz.
Romantikus pillanat veled egyetlenem,
melyből soha nem ébredek fel sohasem.

Álmodom tovább, ébren álmodom,
csak te meg én kettesben, kezedet fogom.
Szeretlek míg világ a világ,
örökkön örökké egy életen át.
Beküldő: Perczel Hajnalka
Olvasták: 25