Ködbe burkolóznak
a hatalmas ormok,
ahova feljutni
oly nagyszerű dolog.
Fentről a magasból
hogyha letekintesz,
lélegzeted eláll,
oly gyönyörű táj ez.
Óriási fenyők
amerre csak nézel,
susognak teneked
fülednek sem hiszel.
A Csorba tónál is
álljál meg egy kicsit,
megláthatod ott a
tájnak szépségeit.
A hegy belsejében
pompás barlang bújik,
cseppkövek csillognak,
ott csoda rejtőzik.
A sok szépség láttán
jó érzés tölt majd el,
találkozhattál a
csodás természettel.
a hatalmas ormok,
ahova feljutni
oly nagyszerű dolog.
Fentről a magasból
hogyha letekintesz,
lélegzeted eláll,
oly gyönyörű táj ez.
Óriási fenyők
amerre csak nézel,
susognak teneked
fülednek sem hiszel.
A Csorba tónál is
álljál meg egy kicsit,
megláthatod ott a
tájnak szépségeit.
A hegy belsejében
pompás barlang bújik,
cseppkövek csillognak,
ott csoda rejtőzik.
A sok szépség láttán
jó érzés tölt majd el,
találkozhattál a
csodás természettel.
én csak érted élek s nem törődöm mással
néked áldozom egész életem
mit törődöm a hamvas ifjúsággal
ha te velem vagy édes gyermekem.
erőm fogytán van,s gyönge már a lábam
de ha téged lát új erőre kap,
és ha szemed boldog csillogását látom
még a sötét felhők sem aggasztanak.
melletted állok,betakarlak lágyan,
elnézem ahogy itt szundikálsz
és amint halvány arcodat szemlélem
megpihen rajta egy fáradt fénysugár.
Kint tombol a hideg,
hófútta,zord idő,
a kandalló mellett
itt bent velem van ő.
Pattognak a szikrák,
duruzsol már a tűz,
a szívünkből minden
fájó gondot elűz.
Nyugalom szigete
ahol most mi vagyunk,
halk zene szól,amit
boldogan hallgatunk.
Emlékezünk együtt
a régmúlt időkre,
az egymáshoz kötő
csodás szerelemre.
Melynek szikrái itt
pattognak köröttünk,
az idő oly gyorsan
elrepült felettünk.
Azt kérjük a sorstól,
hogy együtt lehessünk,
és az úton tovább
még ketten mehessünk!!
hófútta,zord idő,
a kandalló mellett
itt bent velem van ő.
Pattognak a szikrák,
duruzsol már a tűz,
a szívünkből minden
fájó gondot elűz.
Nyugalom szigete
ahol most mi vagyunk,
halk zene szól,amit
boldogan hallgatunk.
Emlékezünk együtt
a régmúlt időkre,
az egymáshoz kötő
csodás szerelemre.
Melynek szikrái itt
pattognak köröttünk,
az idő oly gyorsan
elrepült felettünk.
Azt kérjük a sorstól,
hogy együtt lehessünk,
és az úton tovább
még ketten mehessünk!!
Ha úgy érzed hogy fáj az élet,s minden veszve van
ne szégyellj könnyet ejteni,csak sírj,sírd ki magad.
ha romba dőltek álmaid,s reményed elhagyott
s tán segíteni nem tudok,de ott leszek,.tudod.
fejed vállamra hajthatod, s együtt sírok veled,
én felszárítom könnyeid,mint apró gyöngyszemet.
Míg mosolyt látok arcodon a könnycseppek helyett
mi együtt sírunk,nevetünk,hisz ott leszek veled.
Ha egymára talál
két szerető ember,
a szívük megtelik
boldog szerelemmel.
Nem kell nekik akkor
egyedül csak társuk,
mert együtt így lesz szebb
a közös világuk.
Egymás kezét fogva,
segítve egymáson,
könnyebb lesz az élet
ezen a világon.
És ha majd eljárnak
felettük az évek,
a közös múltjukra
sokszor emlékeznek.
Köszönik egymásnak
a sok szeretetet,
mellyel átvészelték
a nehéz életet.
két szerető ember,
a szívük megtelik
boldog szerelemmel.
Nem kell nekik akkor
egyedül csak társuk,
mert együtt így lesz szebb
a közös világuk.
Egymás kezét fogva,
segítve egymáson,
könnyebb lesz az élet
ezen a világon.
És ha majd eljárnak
felettük az évek,
a közös múltjukra
sokszor emlékeznek.
Köszönik egymásnak
a sok szeretetet,
mellyel átvészelték
a nehéz életet.

Értékelés 

