Vers küldése email-ben
Gyermekkor
De jó lenne újra gyermeknek lenni,
homokozóban pajtásokkal játszani.
Fogócskázni a parkban, fűben hemperegni,
virágokat szedni és a hajamba tűzni.

Mezítláb sárban dagonyázni,
illatos virágból koszorút fonni.
Bokrétába szednék sok-sok fajtát,
csokrot csinálnék belőle haza vinném hozzá.

Édesanyámnak adnám, ki repülne felém,
meg puszilnám édes arcát érezném ölelését.
Felkapna karjába mint édes gyermekét,
magához szorítana érezném érintését.

Újból gyermek lennék nyakába ugranék,
kicsi karjaimmal csimpaszkodnék belé.
Ölelő karjaiban szeretnék most lenni,
simogatását hajamon, arcomon érezni.
Beküldő: Perczel Hajnalka
Vers küldése ismerősnek
*  Error
*  Error
*  Error
*  Error
*  Error
Ha szeretne email-ben visszaigazolást kapni, amikor a címzett megtekinti a küldött verset, akkor pipálja ki a jelölőnégyzetet!
Kép újratöltése Error